P&G і Карітас об'єдналися, щоб підтримати найбільш уразливих українців

31.03.2020 23:38 3

P&G і Карітас об'єдналися, щоб підтримати найбільш уразливих українців

Компанія P&G спільно з Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» запускають соціальну ініціативу «Піклування в кожен дім»*. В рамках цієї програми самотні літні люди, люди з інвалідністю та ті, хто потрапив у складну життєву ситуацію, зможуть дистанційно скористатися послугами благодійної пральні.

Сьогодні, під час пандемії COVID-19, коли цінність кожного слова підтримки, кожної простягнутої руки допомоги, кожної доброї справи зростає в десятки разів, компанія вирішила підтримати тих, хто як ніхто інший потребує нашої турботи і уваги - літніх людей.

У період карантину, коли саме ця категорія населення є найбільш вразливою, компанія P&G спільно з Карітас, запускає програму "Піклування в кожен дім". Більше не потрібно думати про прання і сушку - представники Карітас забиратимуть брудні речі і повертатимуть їх чистими, тим самим мінімізуючи необхідність контакту із зовнішнім світом. «Наша спільна ініціатива дозволить забезпечити догляд, опіку та затишок тисячам людей по всій країні. Подарувавши їм чистоту, ми не лише виявимо турботу, а й покажемо приклад ефективної співпраці бізнесу і благодійників для того, щоб зробити наш світ добрішим, а значить - кращим», - підкреслив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.

P&G надасть Карітас свої кращі засоби для прання, такі як Ariel, Tide і Lenor, а також засоби для чищення, такі як Mr.Proper і Fairy, що допоможе зробити цю послугу не тільки корисною і своєчасною, але й максимально якісною. "Ми хочемо підтримати людей за допомогою простих, але важлівіх речей, необхідних всім. Затишок і чистота - це базові потреби для кожної домівки, особливо в сьогоднішні непрості часи. І ми спільно з Карітас Україна готові допомогти тим, хто зараз так потребує підтримки", - сказав Дмитро Кисельов, генеральний директор Проктер енд Гембл Україна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/79493/

Следующая новость
Предыдущая новость

Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Экскурсии из Москвы по разным городам России Барселона – отражение испанского характера Быстрая верификация аккаунта в Инстраграме Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский

Публикации