Петиція про передачу Києво-Печерської лаври у користування ПЦУ набирає швидких обертів

19.04.2020 6:38 0

На сайті президента України з’явилася петиція з вимогою розірвати договір оренди комплексу Києво-Печерської лаври та передати нерухомість у користування ПЦУ. Автор петиції – Олексій Кравчук, на цей момент петиція зібрала 10 423 підписів.

«Православна Церква України (ПЦУ) — автокефальна Православна Церква на території України, п’ятнадцята в диптиху. Константинопольська Церква вважає ПЦУ єдиною канонічною правонаступницею Київської митрополії. Цілком справедливо, щоб духовну святиню використовувала православна конфесія, яка визнана православним світом автокефальною православною церквою на території України», – вважає автор.

«Крім того, високі церковні ієрархи Української Православної Церкви Московського Патріархату були неодноразово помічені у висловлюваннях та діях, направлених проти українського народу», – продовжує думку автор ініціативи.

Автор петиції зазначає, що Українська православна церква Московського Патріархату не є автокефальною православна церквою на території України. Крім того, високі церковні ієрархи Української Православної Церкви Московського Патріархату були неодноразово помічені у висловлюваннях та діях направлених проти українського народу. Про це повідомляє Релігійна правда.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79812/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ремонт выхлопных систем в Киеве Запчасти для автомобилей Рено Кенго по интернету Что нужно для правильного выбора казино? Справки формы 027 у Лучшие курсы английского языка в Донецке

Публикации