Петиція про передачу Києво-Печерської Лаври ПЦУ набрала 25 тис. підписів

29.04.2020 16:19 0

Петиція із закликом до президента України Володимира Зеленського припинити використання Києво-Печерської лавриУПЦ МП набрала необхідні 25 тис. голосів.

Петиція із закликом розірвати з УПЦ МП договір оренди і передати Лавру у використання Православній Церкві України була розміщена на сайті президента 15 квітня.

Автор петиції вважає, що УПЦ (МП) не є автокефальною православною Церквою на території України, а її високі церковні єрархи неодноразово були помічені в висловлюваннях і діях, спрямованих проти інтересів українського народу.

«Православна Церква України (ПЦУ) — автокефальна православна Церква на території України, п’ятнадцята в диптиху. Константинопольська Церква вважає ПЦУ єдиною канонічною правонаступницею Київської митрополії. ПЦУ утворилася в результаті об'єднання трьох українських православних церков: УПЦ КП, УАПЦ та УПЦ МП. Цілком справедливо, щоб духовну святиню використовувала православна конфесія, яка визнана православним світом автокефальною православною церквою на території України», — йдеться в тексті петиції.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79980/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Хотите купить пластиковые окна в Одессе? Обращайтесь в компанию «Алиас-Одесса»! Футбольна команда "Архангели" стала у Хмельницькому чемпіоном римо-католицької єпархії Запчасти для вашего автомобиля на сайте Место, где создаются иконы

Публикации