Перший священник помер від COVID-19 у Франції

30.03.2020 22:18 0

Перший священник помер від COVID-19 у Франції

У Франції У Франції помер перший священник, інфікований коронавірусом. О. Марку Фрасезу було 74 роки, а з 2007 р. він був парохом парафії Фонтене-ле-Флері в департаменті Івлін на захід від Парижа.

Священник заразився COVID-19 кілька днів тому. 25 березня він прийняв таїнство хворих. О. Марк Фрасез помер у ніч з 26 на 27 березня. Його похорон відбудеться у Шартрі за участю лише його найближчих під керівництвом допоміжного єпископа версальської єпархії Бруно Валентина.

Коли ситуація дозволить, у церкві Фонтене-ле-Флері відслужать подячну Літургію за його життя та служіння. Також мер цієї місцевості Річард Ріво заявив, що як тільки буде знято заборону на виїзд з місць проживання, пов’язану з коронавірусом, відбудеться церемонія вшанування пам’яті священника, який «був важливою постаттю» для міста, беручи участь у його важливих подіях, інформує Католицький оглядач з посиланням на wiara.pl.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/79469/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучше товары для сада и огорода Советы для обретения счастья Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим Преимущества покупки пластиковых окон с Алиас-Киев

Публикации