Перші засуджені у справі «Хізб ут-Тахрір» кримчани вийшли на свободу

25.01.2020 3:49 0

Перші засуджені у справі «Хізб ут-Тахрір» кримчани вийшли на свободу

Перші засуджені у Криму у «справі Хізб ут-Тахрір» Рустем Ваїтов і Нурі Прімов вийшли на свободу після закінчення терміну ув’язнення. Про це повідомляє Радіо Свобода.

У вересні 2016 року вони були засуджені до п’яти років колонії загального режиму кожен. Після виходу на свободу Ваїтову і Прімову призначений додатковий адміністративний нагляд упродовж восьми років.

Інші фігуранти цієї справи, яку назвали «севастопольською справою Хізб ут-Тахрір», ‒ Ферат Сайфуллаєв і Руслан Зейтуллаєв, ‒ продовжують відбувати покарання.

Після цього судового процесу ФСБ Росії у Криму ініціювала ще шість аналогічних справ із арештами на всьому півострові. Загальна кількість засуджених або тих, хто перебуває під слідством, досягла 63 осіб.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/78641/

Следующая новость
Предыдущая новость

Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Оптимальный вариант доставки из Китая- железнодорожные перевозки Стильная одежда Неймара Купив дизельный компрессор, вы будете на шаг впереди Любовная магия и привороты Сибирского мага

Публикации