Патріарх Варфоломій виділив 90 тисяч євро на боротьбу із коронавірусом

04.04.2020 11:18 0

Вселенський Патріархат пожертвувала більше 90 тисяч євро на боротьбу із коронавірусом: 50 тисяч євро були спрямовані уряду Греції, ще 300 тисяч турецький лір (близько 41,5 тис. євро) були виділені уряду Туреччини.

Гроші, виділені Греції, будуть спрямовані в основному на потреби безхатченків, повідомляє Релігійна правда з посиланням на Оrthodox Times.

Вселенський Патріархат наголосив, що цей жест Церкви-матері “супроводжується її теплими молитвами до лікарів наших душ і тіл, щоб подолати цю велику спокусу і щоб наш Господь повів людство “до відпочинку”.

Як повідломлялось раніше, Вселенський Патріарх наказав церквам припинити служби через коронавірус. Він закликав усіх обмежити свої подорожі та залишатися в своїх будинках для власної безпеки і захисту населення.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/79548/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что такое биткоин майнер? Самые красивые соборы Европы: когда можно будет их посетить А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем? Качественная и надежная трубопроводная арматура Автогражданка в электронном виде

Публикации