Патріарх УГКЦ висловив співчуття Святославу Вакарчуку з приводу смерті його батька

05.04.2020 10:29 0

Патріарх УГКЦ висловив співчуття Святославу Вакарчуку з приводу смерті його батька

Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав висловив співчуття Святославу Вакарчуку з приводу відходу у вічність його батька Івана Вакарчука.

«Із великим сумом сприйняв я звістку про те, що упокоївся в Господі Ваш дорогий батько Іван. Прийміть від мене щирі співчуття та запевнення в молитвах у наміренні новопреставленого», – написав у листі-співчутті Блаженніший Святослав, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Батько, – йдеться у листі, – це той чоловік, справу якого ми продовжуємо в нашому житті. Допоки батько живий, ми сміливо йдемо вперед, знаючи, що там, позаду, є той, хто супроводжує нас своїм теплим поглядом, тихою молитвою та батьківською настановою. Ми стаємо сиротами, коли, озирнувшись, нікого не бачимо... Залишилися тільки ніжні спогади про ті місця, «де читав перед сном тобі тато, а ти сидів коло вогнища з ним» (пісня «Мить»)».

Предстоятель УГКЦ зазначив, що від ранку соціальні мережі переповнені співчуттями, спогадами, та інформацією про усі добрі здобутки колишнього ректора Львівського університету, міністра освіти України, відомого науковця та великого українця, який «своєю самовідданою працею, щирою любов’ю до науки і людей заслужив сьогодні всі ці схвальні слова». Це, на думку Блаженнішого Святослава, є найкращою оцінкою його життя і підтримкою для скорботної родини.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79561/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление световых коробов Обезболивающие средства Goochie Качественные элитные памятники, которые говорят о статусе Печать футболок на заказ Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков!

Публикации