Патріарх УГКЦ: "Інвестуймо не в смерть, а в життя"

13.04.2020 5:39 0

Патріарх УГКЦ:

Людство сьогодні стоїть на порозі нової ери і після пандемії світ докорінно зміниться. Але чи стане він кращим, залежить від кожного з нас.

Про це у свої проповіді сказав Патріарх УГКЦ Святослав Шевчук.

Предстоятель УГКЦ нагадав, що смертоносні хвороби не раз проходили Європою, і коли вони минали, то люди переосмислювали своє життя.

«Ми бачимо, що сьогодні перед нами саме такий час. Світ, наша держава, ми з вами вже не будемо такими, як до початку цієї епідемії. Ми з упевненістю можемо сказати, що людина, людство стануть іншими. Але яким вони будцуть залежить від нас», - зазначив першоєрарх.

На думку Глави УГКЦ, щоби зробити світ кращим, потрібно переосмислити цінність людського життя.

«Ми можемо стати кращими тоді, коли перестанемо інвестувати у смерть і станемо інвестувати у життя. Коли сьогодні ті, що мають владу, перестануть інвестувати у виробництво зброї, а інвестують ті кошти у розвиток системи охорони здоров’я. Ми станемо кращими, коли усвідомимо, що життя людини є найвищою цінністю народу, суспільства, цивілізації. Ми станемо кращими, коли відчуємо цінність солідарності, коли зрозуміємо, що жодні мури, жодні поділи на сфери впливу, жодні країни, геополітики сьогодні не можуть втримати найменшого вірусу, бо перед ним мури, кордони не мають жодної сили», - наголосив першоєрарх.

Патріарх УГКЦ також закликав дбайливіше ставитися до довкілля і тоді земля не продукуватиме смертносні хвороби, щоби захиститися перед людством.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79671/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как подготовиться к печати бейджей на мероприятие? Аренда яхты в Днепре Диагностика и ремонт турбины любой сложности Где найти оригинальный контент от Гаминатор? Массаж, а также обучение технике Цигун в Одессе

Публикации