Патріарх Святослав закликав приєднатися сьогодні до вселенської молитви з Папою Франциском

25.03.2020 12:08 0

Патріарх Святослав закликав приєднатися сьогодні до вселенської молитви з Папою Франциском

Патріарх УГКЦ Святослав закликав вірян сьогодні, 25 березня, о 13-ій годині приєднатися до вселенської молитви за припинення короновіруса. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Прошу всіх у духовній єдності пережити завтрашній день. Крім того, 25 березня — це день Благовіщення за григоріанським календарем. Тому цього дня весь християнський світ, на заклик Папи Франциска, молитиметься спільну екуменічну вселенську молитву за припинення пандемії коронавірусу. Прошу всіх завтра, у цей час вселенської молитви, перебуваючи у своїх домівках, єднатися із Святішим Отцем і з нами, які зберуться в Патріаршому соборі у спільній молитві», — зазначив Глава УГКЦ.

У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13.00 за київським (о 12.00 за римським) часом. «Живе телебачення» буде транслювати цю молитву. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Патріарх УГКЦ також повідомив, що 25 березня Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила днем молитви і посту за Україну. У зв’язку з цим Церкви і релігійні організації України будуть об'єднані в пості й молитві.

У п'ятницю, 27 березня, Святіший Отець оголосив надзвичайну молитву «Urbi et Orbi» (Місту і світу). Зазвичай така молитва відбувається лише під час свят Великодня і Різдва.

«Для того щоб широко відчинити двері Божого милосердя і вилити Божу благодать на весь світ, Святіший Отець закликає взяти в ній участь. На завершення молитви Папа Франциск уділить повний відпуст усім тим, хто з ним єднатиметься у молитві», — додав Блаженніший Святослав.

Молитва розпочнеться о 19.00 за київським (о 18.00 за римським) часом. Спільне моління транслюватимуть засоби масової інформації, зокрема «Живе ТБ».

«Молімося, будьмо разом, будьмо з Богом», — закликав вірних Предстоятель УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79401/

Следующая новость
Предыдущая новость

Приметы на свадьбу что можно что нельзя Интересные сведения о сирени Подними сокровища с морских глубин в казино Лавина! Отопительные приборы для каждого дома Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL

Публикации