Патріарх Святослав представив віце-прем’єру України бачення УГКЦ моделі європейської інтеграції

07.02.2020 15:58 0

У Києві 6 лютого 2020 року відбулася зустріч Блаженнішого Святослава, Глави УГКЦ, із Дмитром Кулебою, віцепрем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Говорили про європейську ідентичність, Стамбульську конвенцію та гендерну ідеологію. Зустріч відбулася з ініціативи віце-прем’єр-міністра.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, Блаженніший Святослав представив бачення УГКЦ моделі європейської інтеграції. Він наголосив, що Україна і українці уже є частиною європейського простору, адже зберігають свою європейську ідентичність і культуру. «Ми не йдемо до Європи, а повертаємося до європейської спільноти народів», ‒ зазначив Глава УГКЦ.

При цьому він згадав про візит делегації Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій до Брюсселя у 2013 році, під час якого вони представили високопосадовцям ЄС європейські прагнення українського народу.

Іншою темою розмови стала Стамбульська конвенція. Предстоятель УГКЦ розповів про заходи, які робить Церква у питанні протидії і запобігання домашньому насильству. Він зазначив, що цій темі було навіть присвячене його Різдвяне помлання яке читали в усіх храмах УГКЦ.

Блаженніший Святослав наголосив на потребі розвитку законодавства України щодо запобігання домашньому насильству. «Наше законодавство у цій ділянці має бути настільки досконалим, щоб не було дискусії про конвенцію», ‒ пояснив він.

Під час зустрічі учасники говорили також про гендерну ідеологію. Глава УГКЦ представив християнське бачення статевості людини. Він зазначив, що УГКЦ має чітко артикульовану позицію щодо цього питання і що вона відкрита до діалогу з усіма, кого цікавить ця тема. Як приклад, Блаженніший Святослав розповів про Послання Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви стосовно небезпеки гендерної ідеології. Його було видано у грудні 2016 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/78825/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сделать праздник запоминающимся поможет «Yes!Catering» Sale of hair in bulk. How choose the best product? Toyota Prado с новыми функциями для вашего удобства и функциональности Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму Комфортный сайт для перевода текста

Публикации