Патріарх Кирил закликав свою паству не ходити до храмів під час епідемії

29.03.2020 14:39 0

Патріарх Кирил закликав свою паству не ходити до храмів під час епідемії

"Утримайтеся від відвідування храмів. Я б ніколи цього не сказав, якби не дивний, святий приклад преподобної Марії Єгипетської", - сказав Патріарх Кирил (Гундяєв) сьогодні, 29 березня, у своїй проповіді після Літургії в храмі Христа Спасителя, на яку зібралося лише кілька десятків людей.

Про це повідомляє "Портал-Credo.Ru".

"Приклад Марії Єгипетської свідчить про те, що і без відвідування храму можна спастись", - заявив Патріарх Кирил.

Предстоятель РПЦ МП нарешті визнав, що існує "дуже велика загроза епідемії і навіть пандемії страшного вірусу", яка може торкнутися Росії. За його словами, росіяни ще не усвідомлюють повною мірою, що відбувається в Італії та інших країнах, які найбільше постраждали зараз від коронавірусної інфекції.

"Церква закликає ... прийняти на себе зобов'язання строго виконувати всі ті приписи, які сьогодні пропонуються санітарною владою Росії ... Давайте на себе покладемо подвиг не виходити з наших будинків, як взяла на себе подвиг Марія Єгипетська не виходити зі своєї пустелі, а адже їй теж хотілося пити", - підкреслив першоєрарх РПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/79459/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Близкий к РПЦ телеканал продолжает культивировать украинофобию Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины Характеристика имплантации зубов

Публикации