Патріарх Кирил хоче, щоби в конституції згадувався Бог

03.02.2020 3:18 6

Патріарх Кирил хоче, щоби в конституції згадувався Бог

Патріарх Російської Православної Церкви Кирил запропонував “молитися, трудитися”, щоб у тексті конституції Російської Федерації згадувався Бог.

Про це в суботу, 1 лютого, у своєму Telegram-каналі написав голова Синодального відділу із взаємин церкви з суспільством та ЗМІ Московського Патріархату Володимир Легойда, повідомляє Релігійна правда.

“Я не кажу тільки про православних – я кажу також про мусульман і про багатьох, про багатьох інших. Якщо в гімні може бути “хранимая Богом родная земля”, чому про це не може бути сказано в нашій Конституції? – наводить цитату патріарха Легойда.

Патріарх Кирило вважає, це потрібно, тому що більшість росіян вірять у Бога. Очільник РПЦ також заявив, що дискусію про необхідність таких змін та доповнень можна почати негайно.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78749/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Израильский раввин провел в Днепре открытую лекцию о сущности молитвы Аренда авто Киев от компании - STATUS CAR RENTAL Вам нужны живые подписчики в Телеграмм Православный сайт со всей необходимой информацией

Публикации