Папу Римського Франциска перевірили на коронавірус

04.03.2020 7:19 0

Папу Римського Франциска перевірили на коронавірус

Папу Римського Франциска, в я кого нещодавно з'явилися симптоми застуди, 3 березня перевірили на коронавірус. Результат тесту виявився негативним. Про це повідомляє «Європейська правда».

Перевірка була профілактичною і відбулась на тлі поширення Covid-2019 в Італії, яка стала місцем найбільшого спалаху вірусу в Європі. Тиждень тому з'явилася інформація, що 83-річний Франциск захворів після зустрічі з парафіянами.

За даними газети, коли після недавнього візиту до Барі та численних зустрічей Папи Франциска була підвищена температура та біль у горлі, лікарі обстежили його на наявність коронавірусу. Оскільки тест не підтвердив наявність вірусу, Папа міг продовжувати відправляти ранкові меси і приймати візити у себе вдома. Ватикан офіційно не повідомляв про обстеження понтифіка.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/79118/

Следующая новость
Предыдущая новость

Апостиль: подготовка документов для действия за рубежом Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Израильский раввин провел в Днепре открытую лекцию о сущности молитвы Изготовление световых коробов Аудиосказки для вашего малыша

Публикации