Папа закликав молитися за вчителів, учнів та студентів, які сьогодні працюють в умовах карантину

25.04.2020 13:48 0

Папа закликав молитися за вчителів, учнів та студентів, які сьогодні працюють в умовах карантину

Під час Святої Меси в каплиці “Дому святої Марти” Святіший Отець закликав молитись за вчителів, викладачів, учнів та студентів, які з приводу поширення епідемії змушені долати цей складний період, залишаючись вдома.

«Молімось сьогодні за викладачів, які змушені докладати багато зусиль, аби навчати через Інтернет та за допомогою інших засобів посередництва; молімось також за учнів і студентів, які мусять здавати екзамени у той спосіб, який не є для них звичним. Супроводжуймо їх молитвою», – мовив Папа Франциск на початку Служби Божої, яку він очолив в каплиці ватиканської резиденції “Дім святої Марти” у п’ятницю, 24 квітня 2020 року.

Цього дня свою проповідь Єпископ Риму побудував довкола прочитаного під час Святої Меси біблійного уривку із 6-го розділу Євангелії від святого Івана, де автор розповідає про чудо помноження хліба та риби, яке вчинив Ісус, перебуваючи з народом, що зібрався у пустинному місці недалеко Тиверіядського озера, аби почути повчання Учителя. Ісус починає навчати народ... І ця зустріч затягується, минають години, але народ щасливий, слухаючи повчання Учителя. Про це інформує Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/79911/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви» Стильний жіночій одяг за кращими цінами Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде Гранитные памятники на могилу Цифровая полиграфия в Киеве: где заказать качественные услуги

Публикации