Папа висловив співчуття родичам і друзям загиблих в авіакатастрофі у Тегерані

09.01.2020 15:58 0

Папа висловив співчуття родичам і друзям загиблих в авіакатастрофі у Тегерані

Прес-служба Святого Престолу поширила телеграму співчуття за підписом Державного Секретаря з приводу трагедії, що трапилася поблизу столиці Ірану. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Дізнавшись з глибоким смутком про катастрофу пасажирського літака Міжнародних Авіаліній України поблизу Тегерана, Його Святість Папа Франциск ввіряє душі загиблих милосердній любові Всевишнього та складає свої співчуття родичам і друзям тих, хто втратив життя. На всіх, кого торкнулася ця трагедія, Його Святість призиває Божі благословення кріпості та миру», – читаємо в телеграмі співчуття, яку Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін надіслав від імені Папи з приводу авіакатастрофи, що трапилася вночі, 8 січня 2020 р., поблизу аеропорту іранської столиці, забравши 176 життів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78459/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії Игровой слот Bananas Психолог, который поможет вам в разных ситуациях Стартовал 72-часовой молитвенный марафон Украинского межцерковного совета "Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію

Публикации