“Папа Русский”: Про Патріарха Кирила зняли документальний фільм

18.02.2020 16:29 0

“Папа Русский”: Про Патріарха Кирила зняли документальний фільм

Російський телеканал “Дождь” презентував документальний фільм Сергія Єрженкова про очільника РПЦ Кирила (Гундяєва) під назвою “Папа Русский”. Про це повідомляє Релігія в Україні.

“Якщо мета – порятунок душі, то мета виправдовує засоби”, – йдеться в анотації до фільму.

Зазначається, що нинішній Московський Патріарх за радянських часів “присягав на вірність безбожникам, в дев’яності шанував в храмі міняйл, а в нульові перетворив Церкву на ідеологічний відділ, що обслуговує владу, і все заради досягнення головної мети – створення російського Ватикану, могутньої і незалежної від кесаря корпорації”.

“Як і Володимир Путін, він був західником і модерністом, а піде охоронцем і реакціонером”, – зазначається в описі документального фільму.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78943/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок На аукціоні продають церкву УПЦ Український католицький університет проводить краудфандингову кампанію на підтримку Центру підприємництва Подарили цветы в коробке, а вы не знаете, что с ними делать, тогда мы вам расскажем Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР"

Публикации