Папа побажав світла й миру християнам Сходу, що святкують Різдво

06.01.2020 15:18 3

Папа побажав світла й миру християнам Сходу, що святкують Різдво

Зустрічаючись з вірними в урочистість Богоявління, Глава Католицької Церкви скерував свою думку до тих християн, які готуються до святкування Різдва.

“Дорогі браття й сестри, моя думка особливим чином лине до братів і сестер східних Церков, католицьких і православних, багато з яких завтра святкують Господнє Різдво. Бажаємо їм та їхнім громадам світла та миру Христа Спасителя.”

Такі побажання прозвучали з уст Папи Франциска після проказування молитви «Ангел Господній» у понеділок, 6 січня 2020 р., перед тим, як він привітав прочан, що в урочистість Богоявлення Господнього зібралися на площі Святого Петра, щоб помолитися разом з ним до Пресвятої Богородиці. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/78434/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сайт с лучшими бесплатными видеослотами Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Большой выбор красивых и долговечных кроваток в интернет-магазине detyam-shop.com.ua Велосипеды в Кривом Роге Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов

Публикации