Папа молиться за вагітних

17.04.2020 16:48 6

Папа молиться за вагітних

Перед початком сьогоднішньої ранкової Святої Меси у каплиці “Дому святої Марти” Папа Франциск закликав молитись за жінок, які в цей складний період пандемії очікують на народження своєї дитини. А в проповіді перестеріг перед небезпекою “віртуальної віри”.

«Хотів би, щоб сьогодні ми помолились за жінок в очікуванні, за вагітних жінок, які стануть матерями і які неспокійні, стурбовані. Ставлять запитання: “В якому світі житиме моя дитина?” Молімось за них, щоб Господь дав їм мужності вести вперед цих своїх дітей з надією, що, без сумніву, це буде інший світ, але завжди буде світом, який дуже любить Господь», – так Святіший Отець розпочав свою ранкову Службу Божу в каплиці “Дому святої Марти” у Ватикані в п’ятницю, 17 квітня 2020 року. Про це інформує Радіо Ваттикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/79785/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные и стильные часы Casio Шнековый насос Aquatica – отличный выбор по разумной цене Как найти работу моряку? Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання

Публикации