Папа Франциск: Згадуємо сьогодні розп’ятого Господа та розп’ятих пандемією людей

12.04.2020 12:38 0

Папа Франциск: Згадуємо сьогодні розп’ятого Господа та розп’ятих пандемією людей

Папа Римський Франциск 10 квітня зателефонував у студію одного з каналів італійського телебачення під час прямого ефіру та висловив свою солідарність з усіма, хто потерпає від наслідків пандемії.

Про це повідомляє Vatican news.

На каналі у цей час транслювалася передача «На Свій образ», присвячена Великій п’ятниці. Захоплена зненацька телеведуча Лоренця Б’янкетті не змогла приховати своїх емоцій, коли впізнала голос Святішого Отця. Вона подякувала Папі за увагу та поставила запитання про те, як він переживає ці дні.

«Сьогодні, в цей момент, роздумую про розп’ятого Господа та про численні історії розп’ятих протягом історії, також і тих сьогоднішніх, розіп’ятих пандемією: лікарів, медсестер і медбратів, черниць, священників, які немов солдати, померли на фронті, віддали життя з любові, витривавши як Марія під хрестами, як своїми, так своєї спільноти, в лікарнях, піклуючись про хворих. Також і сьогодні існують розіп’яті, що вмирають з любові, саме такі думки приходять мені тепер», – сказав Папа перед відправою Літургії Страстей в базиліці Святого Петра.

Святіший Отець запевнив у своїй близькості з Божим людом, з тими, які найбільше страждають, насамперед, з «жертвами цієї пандемії та болями світу», але підкреслив, що його погляд звернений на небо, «до надії, бо надія не розчаровує: вона не забирає біль, але не розчаровує». Він нагадав, що пасхальні події закінчуються воскресінням та миром, однак, не йдеться про «хепіенд», але про жертву любові, що допомагає перейти тією важкою дорогою, якою Господь пройшов перед нами, «що нас втішає та додає нам сил».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79668/

Следующая новость
Предыдущая новость

Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови Интересует утепление, отделка или ремонт под ключ балконов и лоджий? Обращаетесь в компанию Алиас-Днепр! Трубы и трубные комплектующие отличного качества от компании ООО «ГК Феррит» Оборудование для аквариумов и товары для животных Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением»

Публикации