Папа Франциск високо оцінив роботу ОБСЄ на сході України

10.01.2020 12:49 30

Папа Франциск високо оцінив роботу ОБСЄ на сході України

Папа Римський Франциск високо оцінив роботу Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) в напрямку врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це йдеться в його посланні до дипломатичного корпусу Ватикану, опублікованому прес-службою Святого престолу 9 січня.

"Залишаючись в європейському контексті, я хотів би нагадати про важливість підтримки діалогу та поваги міжнародної законності для вирішення" заморожених конфліктів ", які тривають на континенті. ... Тут я також хотів би висловити ... вдячність за спроби врегулювати конфлікт в східній частині України та покласти край стражданням населення", - зазначив понтифік.

У цьому контексті Папа Римський відзначив внесок Організації з безпеки і співробітництва в Європі в врегулюванні конфлікту.

"Діалог, а не зброя, є важливим інструментом для вирішення конфліктів. У зв'язку з цим я хотів би згадати тут про внесок, запропонований, наприклад, в Україні Організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) ", - підкреслив Папа.

Нагадаємо, Папа Римський Франциск під час традиційного Різдвяного послання "Urbi et Orbi" ( "Місту і світу") говорив про необхідність встановлення миру в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/78470/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор утюгов с автоотключением Сильная личность примеры великих людей История и первые «шаги» телешоу Дом 2 Ставки на киберспорт – спортивное событие, которое стоит вашего внимания Виконавчий напис нотаріуса — що це, навіщо і кому

Публикации