Панахида за Героями Небесної Сотні відбулася в центрі Києва

20.02.2020 18:38 3

Панахида за Героями Небесної Сотні відбулася в центрі Києва

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні відбулася панахида в пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє 5 канал.

Вшанувати пам'ять загиблих прийшли близько сотні людей. Учасники поминальної панахиди на Алеї Небесної Сотні стали на коліна біля Хреста Небесної Сотні та поклали квіти на знак пошани загиблим євромайданівцям.

Перед цим відбулася Хода Гідності. Учасники акції пройшли маршрутом від Кріпосного провулку до вулиці Грушевського, далі рушили Хрещатиком до Алеї Небесної Сотні. Їх супроводжувала поліція.

Після поминального молебню його учасники попрямували на Банкову, до Офісу президента. Там відбувається протестна акція. Близько двох сотень присутніх, серед яких родичі загиблих Героїв Небесної Сотні, учасники Майдану, а також небайдужі, закликають керівництво країни покарати винних у злочинах Революції Гідності.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/78971/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сварочные инверторы Edon Онлайн игры для мальчиков Качественное оформление наружной рекламы Очищение и минерализация воды Как проверить новые казино и почему нужно играть в клубе Вулкан

Публикации