Панахида за Героями Небесної Сотні відбулася в центрі Києва

20.02.2020 18:38 3

Панахида за Героями Небесної Сотні відбулася в центрі Києва

У Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні відбулася панахида в пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє 5 канал.

Вшанувати пам'ять загиблих прийшли близько сотні людей. Учасники поминальної панахиди на Алеї Небесної Сотні стали на коліна біля Хреста Небесної Сотні та поклали квіти на знак пошани загиблим євромайданівцям.

Перед цим відбулася Хода Гідності. Учасники акції пройшли маршрутом від Кріпосного провулку до вулиці Грушевського, далі рушили Хрещатиком до Алеї Небесної Сотні. Їх супроводжувала поліція.

Після поминального молебню його учасники попрямували на Банкову, до Офісу президента. Там відбувається протестна акція. Близько двох сотень присутніх, серед яких родичі загиблих Героїв Небесної Сотні, учасники Майдану, а також небайдужі, закликають керівництво країни покарати винних у злочинах Революції Гідності.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/78971/

Следующая новость
Предыдущая новость

Дизайн интерьеров квартир и домов в Украине от Design Evolution Заказ курсовой работы по выгодным условиям Ультрафиолетовая печать: какое оборудование используют и как это делают на самых необычных поверхностях У столичному Відкритому православному університеті відбудеться лекція афонських ченців Высококачественные и надежные вызывные панели

Публикации