Отці-василіани провели онлайн-прощу до Холмської чудотворної ікони Божої Матері

05.05.2020 7:28 0

Отці-василіани провели онлайн-прощу до Холмської чудотворної ікони Божої Матері

Через карантинні заходи традиційна проща Луцького екзархату до Холмської чудотворної ікони Богородиці цього року відбулася в режимі онлайн-трансляції в монастирі отців-василіан у Луцьку. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Священики молилися перед копією святині, позаяк оригінал зберігається в Музеї Волинської ікони.

Молебень до Богородиці очолив екзарх Луцький Йосафат Говера у співслужінні з ігуменом монастиря о. Анастасієм Панькевичем, ЧСВВ, о. Терентієм Цапчуком, ЧСВВ, о. Григорієм Бардаком, ЧСВВ, о. Сергієм Василівим, о. Олександром Іванком, – зазначається на сайті монастиря.

Під час проповіді владика Йосафат сказав: «Усе минеться, і ця важка ситуація теж пройде, але вміймо зі всього винести корисні плоди, мудрі наслідки».

Архиєрей закликав вірних зберігати розсудливість, щоб вміло користуватися тим, чого ми навчилися під час карантину, а особливо цінувати дар життя та дар здоров’я. На завершення він порадив вірним просити Богородицю витривалості у наших теперішніх випробуваннях життя і в усьому Її наслідувати, як свою наставницю, помічницю та заступницю.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/80033/

Следующая новость
Предыдущая новость

Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое» Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Анонимная помощь от зависимостей Бесплатный сайт Igra Slot - игровой ассортимент, с которым можно познакомиться в бесплатном формате

Публикации