Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі

28.09.2018 15:13 36

Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі

Умови комфортності, зручності ложа, а також здоров'я і тривалість сну залежить від того, яким матрацом обладнане ліжко для відпочинку. Саме тому його вибору потрібно приділити особливу увагу. Однак мала кількість споживачів знає правила визначення якості та критерії обрання таких виробів, припустимо, в магазині Fayni-mebli.com, адже вони повинні бути зручними та повторювати анатомічний вигин тіла.

Як визначити розмір

Щоб з'ясувати точні габарити відповідного виробу для ліжка, потрібно за допомогою рулетки виміряти внутрішній периметр спального місця. Необхідно відзначити, що знімати розміри зі старого матраца не варто, оскільки після тривалої експлуатації його розміри можуть суттєво відрізнятися від потрібних. При цьому, якщо від спального гарнітура залишився техпаспорт або інструкція, то в цих документах мають бути вказані всі розміри.

Види і головні критерії вибору

Сучасний ринок матраців в нинішній час пропонує вироби для ліжок двох видів - безпружинні і моделі на пружинному блоці. Тому покупець повинен вирішити, яка модель/конструкція буде більш вдалою. Головне тут враховувати індивідуальні характеристики тіла відпочиваючого. А саме:

  1. Фізичні показники - вік, масу тіла, зріст.
  2. Особисті побажання/вимоги.
  3. Медичні показники.

На підставі цього потрібно пам'ятати, що огрядним людям великої комплекції зручніше спати на жорсткому матраці або спальному ложі середньої жорсткості. І, навпаки, струнким і худорлявим комфортніше спати на м'яких матрацах або виробах середньої жорсткості.

Якщо купується модель, яка буде використовуватися на дитячих ліжечках, то багато докторів рекомендують батькам віддати перевагу жорстким матрацам і натуральним матеріалам їх виготовлення. Для дітей більше підходять вироби обох видів безпружинні або з незалежним блоком пружин, які мають необхідну жорсткість.

Товщина

Цей параметр продукції для спального ліжка залежить від того, чи є в матраці пружини, їх кількість, а також який матеріал використовувався для його виготовлення. Так, безпружинні моделі мають висоту до 18, в той час як пружині до 24 сантиметрів. Крім цього потрібно пам'ятати, що деякими виробниками випускаються вироби товщиною лише 4 сантиметри. Але вони частіше використовуються у ролі покриття, здатного значно покращити характеристики старого спального місця або дивану.

Чохол

У процесі обрання матраца також потрібно враховувати якість чохла. Для його пошиття використовуються різні тканини.

  1. Натуральні - льон, бавовна.
  2. Штучні - поліестер, поліпропілен.
  3. Комбіновані - бавовна з додаванням синтетичних волокон.

Краще, якщо чохол на матросі буде зйомним і володіти протиалергенними властивостями.

Следующая новость
Предыдущая новость

Хороший массаж по доступной цене Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Виконавчий напис нотаріуса — що це, навіщо і кому Купить накрутку на youtube от профессионалов Адвентисты собрали около 2000 человек на всеукраинский слет следопытов

Публикации