Органічні добрива від українського виробника

05.01.2023 12:10 12

Органічні добрива від українського виробника

Для покращення фізичних властивостей і структури грунту, її повітряного і водного режиму, збагачення поживними речовинами використовують різні добрива, які поділяються на універсальні і спеціальні. Універсальні добрива – це засоби, які містять в собі основні макроелементи в рівних долях і біостимулятори, що підвищують імунітет рослин. Використання мінеральних добрив сприяє підвищенню стійкості рослин до захворювань і як наслідок – підвищує врожайність. Купити біо и органо-мінеральні добрива можна на сайті компанії «Олмас», діяльність якої націлена на те, щоб допомогти кожному аграрію досягти високих результатів в вирощуванні овочевих культур і підвищенню врожайності.

Добрива, виготовлені в Україні, сприяють оздоровленню грунта, який, в свою чергу, являється запорукою високих врожаїв і, звісно, гарантованого прибутку. З позначкою Хіт на сайті згаданої компанії представлений гумат калію - комплексне добриво, яке продається об'ємом 10 л і коштує 1200 грн. Це універсальне органічне добриво, його можна використовувати для вирощування всіх видів польових та овочевих культур, що є природним стимулятором росту рослин. Використання гумату калію сприяє стимуляції розвитку кореневої системи, покращує схожість та енергію проростання насіння, підвищує засвоєння елементів живлення з ґрунту.

До складу добрива входить: азот, калій, амінокислоти, мікроелементи, гумінові і фульвові кислоти. Агрономи радять застосовувати це добриво окремо або з пестицидами та мікроелементами в баковій суміші, при цьому, гумат калію слід додавати в першу чергу, при наповненні баку на 3/4 об'єму. Застереження:

  • не можна змішувати добриво з препаратами, до складу яких входить мідь та кальцій,
  • не використовувати з високо селективними гербіцидами та фосфорорганічними інсектицидами.

Купити гумат калію на сайті акції компанії можна і в меншому об'ємі, наприклад в пляшці об'ємом 1 л по ціні 145 грн. В електронному каталозі представлені також біо добрива для таких видів рослин: кімнатних, балконних та садових квітів, декоративних дерев та кущів, сільськогосподарських культур, для овочевих культур, плодово-ягідних культур. Якщо при виборі товару у вас виникнуть питання або труднощі телефонуйте по телефону +38 067 391 11 22, зв'яжіться з менеджером, який з радістю проконсультує і допоможе вибрати потрібне добриво в залежності від ваших потреб.

Следующая новость
Предыдущая новость

Космолот онлайн — лотоматы и живое казино Оригинальные изделия Adidas Все сауны и бани вашего города Вагонка из ольхи, сосны и липы в любых объемах с быстрой доставкой Огромный выбор предложений для вашего отпуска

Публикации