ООН попросила релігійних лідерів допомогти в поширенні рекомендацій ВООЗ

13.05.2020 10:58 0

ООН попросила релігійних лідерів допомогти в поширенні рекомендацій ВООЗ

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав релігійних лідерів допомогти урядам в просуванні карантинних заходів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я для подолання пандемії коронавірусу.

На думку Гутерреша, релігійні лідери можуть зіграти ключову роль у пошуку рішень для боротьби з пандемією, передає LB.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Оскільки ми боремося з поширенням дезінформації, я прошу релігійних лідерів використовувати ваші комунікаційні можливості для підтримки урядів у просуванні рекомендованих ВООЗ заходів громадської охорони здоров'я - від фізичного дистанціювання до якісної гігієни - і забезпечення того, щоб під час релігійних зібрань, у тому числі поклонінь, релігійних і похоронних церемоній, дотримувалися ці заходи", - заявив генсек ООН.

Він також закликав релігійних лідерів "активно спростовувати неточні і неправдиві дані" про вірус.

Гутерреш також наголосив на необхідності пропаганди ненасильства і неприйняття ксенофобії, расизму і всіх форм нетерпимості під час пандемії.

Раніше генсек ООН заявив про збільшення випадків домашнього насильства в умовах карантину.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80161/

Следующая новость
Предыдущая новость

Почему все чаще используют LED экраны в освещении церковной жизни В игровые автоматы играть бесплатно Купить диплом колледжа выгодно Онлайн-казино PointLoto – лучшие азартные развлечения для геймеров Что такое гипноз: правда и мифы

Публикации