Оголосіть у країні політичний карантин! - Глава УГКЦ звернувся до представників влади

22.03.2020 23:18 0

Оголосіть у країні політичний карантин! - Глава УГКЦ звернувся до представників влади

Патріарх УГКЦ Святослав закликав представників влади не приймати важливих рішень під час пандемії та оголосити політичний карантин.

Про це він сказав сьогодні, 22 березня, під час проповіді у Патріаршому соборі.

«Я сьогодні звертаюся до нашої влади. Влади різних рівнів: у вас сьогодні важкий час. Знайте, що наша Церква є разом з вами. Але водночас закликаю вас – оголосіть політичний карантин у країні, не приймайте у момент такого болю, страждань ті рішення, які потребують всенародного обговорення, загальної суспільної дискусії» - заявив першоєрарх.

Патріарх УГКЦ також закликав об’єднати зусилля задля служіння людей.

«Не приймайте таких рішень, які можуть спричинити соціальну напругу. А ще більше – не піддавайтеся спокусі за допомогою карантинних заходів здійснювати переслідування або репресії політичних опонентів.

Давайте перед обличчям небезпеки залишимо все те, що нас роз’єднує, і об’єднаємося у служінні нашим людям», - зазначив Блаженніший Святослав.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/79359/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Києві готують приз переможцю християнського Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна Бра, как обязательный осветительный элемент Казино, которое не может вам не понравиться Ремонтно-соединительная арматура по доступной цене Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію

Публикации