Офіс Президента проти призначення Юраша головою Держслужби з етнополітики, - Борислав Береза

24.01.2020 8:39 0

Офіс Президента проти призначення Юраша головою Держслужби з етнополітики, - Борислав Береза

Народний депутат восьмого скликання Борислав Береза стверджує, що Офіс Президента не хоче, щоби Андрій Юраш очолив Держслужбу з етнополітики і свободи совісті. Про це депутату стало відомо з інсайдерських джерел.

«Це новина, до якої потрібно привернути особливу увагу. Тому що тут очікується не #зрада, а #зрадище! Цієї середи відбувся останній етап конкурсу — співбесіда кандидатів на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободу совісті (раніше комітет у справах релігій)», - написав Береза у себе на Фейсбуці.

Екс-депутат нагадав, що кандидатів на цю посаду четверо:

1. Екс-глава Держкомітету у справах релігій Андрій Юраш (він повністю супроводжував отримання Томосу України)

2. Колишній голова Держкомітету у справах національностей та релігій Юрій Решетніков,

3. Соціолог релігії Києво-Могилянської академії Олена Богдан.

4. Адміністратор Київської духовної академії Сергій Бортник

За результатами конкурсу найбільший бал отримав Андрій Юраш - 6,57. Другий результат у Юрія Решетнікова - 6,29. Олена Богдан третя - 5,01. А Сергій Бортник отримав найнижчий бал - 4,72.

«А тепер вишенька на торті. Від інсайдерів відомо, що Офіс Президента не хоче, щоб Кабмін призначив Андрія Юраша на цю позицію, незважаючи на найвищий бал і авторитет у представників усіх конфесій, тому що це дратує московських церковників. Тому його не хочуть призначати, навіть незважаючи на те, що його син депутат "Слуги народу" і співзасновник скрепного МФО в ВР. А якщо чесно, то у ОП є свій кандидат. І це точно не Юраш. Хоча по факту - це вже другий конкурс на цю позицію, яку виграв Юраш. Тоді він вийшов у фінал конкурсу разом з Решетниковим, але з великим балом. І конкурс скасували, щоб Юраша не призначати. Зараз теж скасують або призначать іншого?

Якщо проаналізувати інших трьох кандидатів, то з'ясуємо цікаві нюанси. Решетникова і Бортника хочуть бачити на цій позиції представники Московського Патріархату, а Олену Богдан хоче бачити на цій посаді ОП. Загалом виходить, що інтереси України на останньому місці після інтересів Московського Патріархату і Офісу президента. А повинно бути навпаки. Ось і думайте ...», - зазначив Борислав Береза.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/authorities_religious_affairs/78629/

Следующая новость
Предыдущая новость

Микола Томенко: «Музей Мазепи з’явиться у лаврі за будь-яких обставин» Детская комната для двоих детей: фото и варианты планировки Футбольные бутсы Вибір стильних чоловічих курток Морские сувениры - особенности выбора

Публикации