Новий номер журналу “Скинія”: Як карантин вплине на життя Церкви

28.04.2020 0:18 0

Новий номер журналу “Скинія”: Як карантин вплине на життя Церкви

Як карантин вплине на Церкву, на духовність, на наші релігійні практики? Які із цих змін принесуть людству нові можливості? Як не розгубитися посеред цілком нової ситуації? Як не розгубити свою віру?

Щоб розібратися в цих питаннях і спробувати знайти нову надію (спойлер: ми знайшли її в неймовірно великій кількості), ми запросили до слова наших експертів. Це богослов і журналіст Анатолій Бабинський, психолог і терапевт Михайло Станчишин, літургіст о. Василь Рудейко, історик Людмила Ващук і наш головний редактор о. Юрій Блажиєвський.

Разом вони роздумують над тим, як карантин сприяє: Церкві переосмислювати себе; людям не втрачати віри та здорового глузду; віднайденню нових способів єдності з Богом і Церквою; одночасно творчому й критичному використанню сучасних технологій у духовному житті. А несподіваний погляд на 500 років назад викличе відчуття дежавю й допоможе зробити деякі висновки.

Крім того, слова світла й надії від Папи Франциска й Блаженнішого Святослава, а також дайджест актуальних сенсів від о. Петра Балога дадуть поживу як для розуму, так і для серця.

Також у кожному номері:

- щоденні біблійні роздуми за літургійним календарем УГКЦ;

- слова святих та Отців Церкви, рецензії на книгу та багато іншого…

Замовити журнал Ви можете на сайті https://skynia.org/ , або написавши повідомлення на сторінці у фейсбук https://www.facebook.com/skynia.ua/ чи на скриньку skinia.ua@gmail.com


Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/studios/announcements_of_publications/79948/

Следующая новость
Предыдущая новость

Запчасти для вашего автомобиля на сайте Лучшие фильмы ужасов на DIVAN.TV Лактацид – как применять гель для интимной гигиены - советы от Filzor.ru Качественная чистка вашего ПК Экскурсия по Санкт-Петербургу. Старейшие храмы Питера.

Публикации