"Нова влада має рівновіддалене ставлення до всіх Церков», - Митрополит Епіфаній

16.01.2020 0:59 0

Президент Володимир Зеленський контактує з Предстоятелем Української Православної Церкви, хоча має рівновіддалену позицію щодо релігій. Про це в ефірі "5 каналу" розказав Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

"Нова влада має концептуальне інше ставлення до Церкви, ніж попередня. Нова влада має рівновіддалене ставлення до всіх Церков. Хоча маємо спілкування, зустрічались із Зеленським. Він відвідав Стамбул, де зустрічався із Вселенським патріархом Варфоломієм. Це свідчить, що влада розуміє роль УПЦ", – заявив Епіфаній.

Він додав: "Рада Церков мала зустріч із Зеленським перед Нормандськими перемовинами. Зрозуміло, що українська влада в особі президента буде приділяти увагу Церкві. Ми бачимо, що немає втручання. Нас ця позиція задовольняє, бо ми прагнемо мати дружні стосунки з державною владою".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/78528/

Следующая новость
Предыдущая новость

Промышленный альпинизм как работа на высоте Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Газобетон – низкие цены и доставка по Харькову

Публикации