"Нова влада має рівновіддалене ставлення до всіх Церков», - Митрополит Епіфаній

16.01.2020 0:59 0

Президент Володимир Зеленський контактує з Предстоятелем Української Православної Церкви, хоча має рівновіддалену позицію щодо релігій. Про це в ефірі "5 каналу" розказав Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

"Нова влада має концептуальне інше ставлення до Церкви, ніж попередня. Нова влада має рівновіддалене ставлення до всіх Церков. Хоча маємо спілкування, зустрічались із Зеленським. Він відвідав Стамбул, де зустрічався із Вселенським патріархом Варфоломієм. Це свідчить, що влада розуміє роль УПЦ", – заявив Епіфаній.

Він додав: "Рада Церков мала зустріч із Зеленським перед Нормандськими перемовинами. Зрозуміло, що українська влада в особі президента буде приділяти увагу Церкві. Ми бачимо, що немає втручання. Нас ця позиція задовольняє, бо ми прагнемо мати дружні стосунки з державною владою".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/78528/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбираем обувь под платье: совет эксперта Выбираем зимние ботинки: как выбрать правильно? Обжимной опрессовочный инструмент для наконечников Лучшее место для покупки мебели Здоровье всей семьи: пресс для яблок и вакууматоры для дома

Публикации