"Нова влада має рівновіддалене ставлення до всіх Церков», - Митрополит Епіфаній

16.01.2020 0:59 0

Президент Володимир Зеленський контактує з Предстоятелем Української Православної Церкви, хоча має рівновіддалену позицію щодо релігій. Про це в ефірі "5 каналу" розказав Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

"Нова влада має концептуальне інше ставлення до Церкви, ніж попередня. Нова влада має рівновіддалене ставлення до всіх Церков. Хоча маємо спілкування, зустрічались із Зеленським. Він відвідав Стамбул, де зустрічався із Вселенським патріархом Варфоломієм. Це свідчить, що влада розуміє роль УПЦ", – заявив Епіфаній.

Він додав: "Рада Церков мала зустріч із Зеленським перед Нормандськими перемовинами. Зрозуміло, що українська влада в особі президента буде приділяти увагу Церкві. Ми бачимо, що немає втручання. Нас ця позиція задовольняє, бо ми прагнемо мати дружні стосунки з державною владою".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/78528/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диваны современные, модульные, модные и необычные Які продукти посилюють чоловічі здібності Мемориальные комплексы из гранита Игровые автоматы нового поколения от казино Вулкан Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов

Публикации