Невідомі шахраї від імені Андрія Юраша видурюють гроші на ветеранів АТО

15.01.2020 8:08 0

Невідомі шахраї від імені Андрія Юраша видурюють гроші на ветеранів АТО

Відомий релігієзнавець Андрій Юраш повідомив, що від його імені якісь аферисти просять у священнослужетів кошти, начебто на потреби людей, які повернулися із зони військових дій, чи для сімей, в яких хтось загинув на російсько-українській війні.

Релігієзнавець нарахував вже десятки таких випадків. Про це він написав у себе на Фейсбуці.

«Кілька днів тому один зі священників УПЦ МП міста Києва повідомив мені таке (цитую):

«В мене до вас питання, сьогодні вранці до мене дзвонили, посилаючись на вас і представившись вашим помічником (правда не запам'ятав прізвища) та просили допомоги ветерану-інваліду, у якого в ДТП загинула сім'я. Чи правдива ця інформація?». При цьому навіть надіслали якесь посвідчення уявного отримувача допомоги, начебто видане на ім‘я Чоловського Вадима Володимировича (народився 26.04.1977)», - зазначив Юраш.

«Найсвіжіший приклад: сьогодні зранку в приймальню Харківської ОДА зателефонував з номеру 063-834-41-13 якийсь суб‘єкт, що назвався Боголюбовим Сергієм Володимировичем, оголосив себе моїм помічником і просив конктакти чільних представників духовенства, щоб, нібито за моїм дорученням, збирати у них кошти на потреби ветеранів АТО», - додав він.

За його словами, протягом минулого року подібні сигнали приходили з Чернівців, Чернігова, Дніпра, Херсона, Миколаєва, інших міст.

«Тобто, немає сумнівів, що діє злочинна група, яка намагається обдурювати людей і виманювати в них кошти.

Сьогодні у мене терпець увірвався, і я офіційно передав повідомлені вище дані та інші факти до правоохоронних органів, щоб нарешті спіймали злочинців-аферистів.

Крім того, мушу ще раз повідомити всіх: будьте критичними, перевіряйте інформацію і не потрапляйте в лабети провокаторів та аферистів! Жодних доручень і жодних прохань збирати кошти жодній людині я не давав і не міг давати!

Якщо щось подібне з кимось вже траплялося раніше чи трапиться у майбутньому, то прошу відразу ж давати знати мені чи прямо передавати контакти злочинців правоохоронцям, щоб ті, хто видурює кошти, опинилися там, де вже «сидять» колеги по ремеслу!», - наголосив Андрій Юраш.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/78508/

Следующая новость
Предыдущая новость

Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Купить надежные стальные двери Потолочный плинтус из полиуретана 3 способа привязать к себе любовь Занимайтесь спортом в кроссовках Аир Форсы

Публикации