Не так зрозуміли: Речник УПЦ МП каже, що російські журналісти перекрутили його слова про хворих у Лаврі

27.04.2020 11:48 0

Не так зрозуміли: Речник УПЦ МП каже, що російські журналісти перекрутили його слова про хворих у Лаврі

Речник УПЦ МП митрополит Климент (Вечеря) каже, що російське видання «РБК» неправильно подало його слова, що у Києво-Печерській лаврі коронавірус нібито виявили у абсолютно всіх священників.

Про це він сказав у коментарі Громадському.

«Я говорив інакше, я говорив про те, що практично всі, хто заразилися у Києво-Печерській лаврі, вже майже видужали», — пояснив він.

Назвати точну кількість інфікованих священників у лаврі митрополит не може, бо аналізи роблять державні клініки.

«Я знаю, що десь приблизно у лікарні лежало загалом 15-20 чоловік, у них були різні форми пневмонії, але переважна більшість виписалася, там ще кілька чоловік залишилося», — розповів Климент.

Речник УПЦ МП також не підтвердив наведені «РБК» дані про 150-200 інфікованих. Він лише сказав, що решта (кого не госпіталізували) перенесли захворювання у легкій формі, їхній стан не погіршувався, але скільки їх, владика Климент сказати не може.

«Ці дані можуть озвучити медичні працівники, які роблять ці аналізи. Лікарі брали аналізи у всіх в лаврі, звичайно ж, що вони лікували не всіх, і не в усіх були позитивні аналізи. Огляд пройшли всі монахи, але хворіли не всі», — наголосив Климент.

Водночас щодо настоятеля Києво-Печерської лаври митрополита Павла речник УПЦ МП підтвердив — той вже одужав і виписаний з лікарні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_in_massmedia/79941/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные изделия Adidas Лечебный гриб линчжи по оптимальной цене Цифровая полиграфия в Киеве: где заказать качественные услуги Полиграфические услуги в Алматы – быстро, качественно, недорого Лечение наркомании в Тернополе

Публикации