Намісник Києво-Печерської Лаври пройшов тестування на наявність віруса COVID-19

06.04.2020 7:08 0

Намісник Києво-Печерської Лаври пройшов тестування на наявність віруса COVID-19

Для запобігання спалаху епідемії, викликаної вірусом COVID-19, братія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври провела тестування на наявність захворювання. Разом з усіма лабораторне дослідження в комплексі з медичним оглядом пройшов Намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Про це повідомляє сайт Лаври.

Результат обстеження буде відомий найближчим часом. Зараз скарг на самопочуття у владики немає.

Відповідно до санітарних вимог у всіх приміщеннях Лаври проведена обробка дезинфікуючими розчинами, а Богослужіння відбуваються в закритому режимі без допуску в храм віруючих і з залученням відеотрансляції.

Нагадаємо, наприкінці березня три насельники Києво-Печерської Лаври УПЦ МП були госпіталізовані в Олександрівську лікарню Києва з симптомами пневмонії і з підозрою на коронавірусну інфекцію.

На території Лаври також зафіксовано спалах вірусної інфекції - близько 10 насельників перебувають у монастирському лазареті, ще кілька на режимі самоізоляції. За попередніми даними, ознаки респіраторної інфекції є також у намісника Лаври митрополита Павла (Лебідя), який поки продовжує здійснювати Богослужіння.

Раніше митрополит Лаври Павел (Лебідь) закликав ігнорувати карантин.

"Не дивіться старше покоління чи молодше, усі спішіть у храм, обійміть один одного", - закликав він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79562/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вячеслав Кантор - современный общественный деятель Великолепный каталог продукции для детей и их мам У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці Лучшие фильмы ужасов на DIVAN.TV Занимайтесь спортом в кроссовках Аир Форсы

Публикации