Намісник Києво-Печерської Лаври подав позов на «5 канал»

09.05.2020 16:49 0

Намісник Києво-Печерської Лаври подав позов на «5 канал»

Митрополит Павел звернувся з позовом у Печерський суд Києва до П’ятого каналу в зв’язку з поширенням інформації про нібито заклики владики приходити віруючим до храму в період загострення коронавірусу в Україні, — заявила адвокат митрополита Олена Ісаївська.

Про це повідомляє сайт Лаври.

Адвокат також заявила, що П’ятий канал завдав удару по репутації Церкви та спровокував дискредитацію релігії і пропаганду конфлікту на релігійному грунті.

«Митрополит Павел вимагає від П’ятого каналу негайно спростувати неправду і принести вибачення віруючим», — зазначила Ісаївська, додавши, що доведе недостовірність інформації у відкритому судовому процесі.

Нагадаємо, 4 квітня священнослужителів Києво-Печерської Лаври УПЦ МП протестували на нову коронавірусну інфекцію. Разом з усіма лабораторне дослідження і медичний огляд пройшов намісник лаври митрополит Павло. Вже 5 квітня повністю Києво-Печерську лавру повністю закрили для відвідувачів через коронавірус закрили для відвідувачів Києво-Печерську Лавру через каранти та поширення коронавірусу.

Раніше митрополит Павел (Лебідь) закликав ігнорувати карантин.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/80098/

Следующая новость
Предыдущая новость

Магазин косметологического оборудования Cosmo-Prof Виконавчий напис нотаріуса — що це, навіщо і кому Купить лобовое стекло на любую модель Продажа колец с оригинальным дизайном Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес

Публикации