Намісник Іонинського монастиря УПЦ МП вийшов з київської лікарні і записав звернення

27.04.2020 7:39 0

Намісник Іонинського монастиря УПЦ МП вийшов з київської лікарні і записав звернення

Намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря в Києві єпископ Іона (Черепанов), про зараження коронавірусом якого стало відомо 9 квітня, виписаний з Олександрівської лікарні.

Про це він сам повідомив в невеликому відеопосланні, опублікованому у Facebook, пише Главком.

«Милістю Божою я в Іонинському монастирі, виписаний з Олександрівської лікарні з негативним тестом на коронавірус. У вівторок буду робити другий тест на коронавірус. Якщо все буде добре, мене після вівторка можна вважати зціленим», – сказав єпископ.

У своєму зверненні він не згадав про медиків, але у окремому пості подякував всьому колективу 2-го інфекційного відділення Олександрівської лікарні.

«Я не бачив їхніх облич, але я бачив їхні очі. Турботливі, серйозні, доброзичливі і підбадьорюючі. Бачив і розумів: все буде добре», – написав Іона.

Він додав, що ні у кого з медиків не бачив за два тижні лікування ні тіні недбалості або байдужості. Всіх лікарів він назвав героями.

Нагадаємо, 22 квітня Покровський Голосiївський чоловiчий монастир закрили на карантин, оскільки за попередню добу там було виявлено 12 інфікованих на коронавірус.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79924/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Херсоне при участии властей открыли мемориал рабби Гилеля из Парича Большую серебряную ханукию в Днепре измерили для «Книги рекордов Гиннесса» Современные услуги печати Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії Виртуальные развлечения с денежными призами победителям

Публикации