«Найкращим подарунком мені на ювілей буде молитва і допомога для подолання коронавірусу», – Блаженніший Святослав

05.05.2020 3:09 3

«Найкращим подарунком мені на ювілей буде молитва і допомога для подолання коронавірусу», – Блаженніший Святослав

5 травня 2020 року Патріарх Святослав, Глава УГКЦ, відзначає 50-річний ювілей. З цієї нагоди він просить не дарувати йому подарунків. Він пояснює, що найкращим подарунком для нього буде молитва, а також допомога тим, хто справді цього потребує.

«Я дуже хочу попросити усіх не дарувати мені ніяких подарунків. Все те, що ви хотіли б подарувати мені, складіть, будь ласка, як пожертву на фонд боротьби з наслідками коронавірусу, який заснувала наша Церква, – зазначає Предстоятель УГКЦ і додає, – це для мене буде справді найбільшим подарунком».

Блаженніший Святослав також зазначає, що знати про те, що хтось за нього молиться, є для нього великим подарунком: «Молитва – це неоціненний скарб і подарунок. Тому, якщо ви поговорите про мене з Господом Богом, про мої немочі, про ті потреби, які я маю, а ви бачите, тоді Господь Бог буде тим, хто в найбільш слушний момент подарує мені саме те, що я потребуватиму. Тому моє прохання до вас: помоліться за мене!»

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80041/

Следующая новость
Предыдущая новость

Алматы – удивительный город контрастов Выдающийся деятель из мира политики Серебряные, золотые и позолоченные крестики в ассортименте Школьные рюкзаки и канцелярские товары оптом Лучшие бонусные программы от казино Слот Азарт ждут вас!

Публикации