Національний заповідник «Софія Київська» долучається до світової ініціативи #MuseumFromHome

31.03.2020 0:18 0

Національний заповідник «Софія Київська» долучається до світової ініціативи #MuseumFromHome

З метою уникнення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні запроваджено карантин. Відтак усі музейні заклади країни закриті.

Колектив Національного заповідника «Софія Київська» приносить свої вибачення всім, хто мав бажання відвідати заповідник, і долучається до всесвітньої музейної ініціативи #MuseumFromHome.

У рамках цієї ініціативи Національний заповідник «Софія Київська» пропонує відвідати Софійський собор — всесвітньо відому пам’ятку архітектури і монументального живопису ХІ ст., що входить до складу пам’яток заповідника, за допомогою віртуального 3D-туру.

Також на сторінках у соцмережах та на сайті заповідника щодня публікуються пости про історію заповідника та його пам’яток; розповідається, як з користю провести час на карантині; розміщуються відеозаписи лекції працівників заповідника тощо.

Після карантину музейники будуть раді вітати всіх у Національному заповіднику «Софія Київська». А поки що підтримують челендж #StayAtHome!

Головна

https://st-sophia.org.ua/uk/golovna/ (версія для людей з вадами зору)

https://www.facebook.com/SophiaKyiv/

https://www.instagram.com/sophia_of_kyiv/?hl=uk .

https://www.youtube.com/channel/UCX4jJf3yYbnD1-Bonqt3orQ?fbclid=IwAR3t5EGziAoESbNNB3XCNwJHJMlvi7IQX1bKDEDBavXF_1nGRsJoRUG4F7M

_____________________________________________________________

* Національний заповідник «Софія Київська» — історико-архітектурний заповідник національного значення в Україні. Заснований 1934 р. на території Софійського монастиря. Цей музейний комплекс у центрі Києва об’єднує 77 пам’яток архітектури.

Найвеличнішою спорудою Національного заповідника «Софія Київська» є Софійський собор — найдревніший християнський храм, що повністю зберігся на східнослов’янських теренах. Собор має чудову давню архітектуру і найповніший у світі ансамбль оригінальних мозаїк і фресок ХІ ст. (260 кв. м мозаїк і 3000 кв. м фресок).

Діяльність заповідника одержала високу оцінку світової громадськості: у 1987 р. Міжнародне журі Гамбурзького Фонду (Німеччина) нагородило заповідник Європейською Золотою медаллю за збереження історичних пам’яток. У 1990 р. Софійський собор з комплексом монастирських споруд ХVІІІ ст. на його території включено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/79468/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор красок для фасада Почему так любят пиццу? Строительные люльки ZLP – 630 с полной комплекцией Монетная история Николая Первого Что такое биткоин майнер?

Публикации