На Великдень з-за кордону приїдуть 200 тисяч українців

02.04.2020 4:38 3

На Великдень з-за кордону приїдуть 200 тисяч українців

Прикордонники очікують на 200 тисяч громадян України, які приїдуть додому на Великдень. Про це заявив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко в ефірі телеканалу 1+1, повідомляє Укрінформ.

«Всіма напрямками, доступними для громадян України, вже повернулися із-за кордону близько 160 тисяч громадян. За інформацією МЗС України, на даний момент близько 17 тисяч українців заявили про те, що мають намір повернутись на територію України. Звичайно, це не всі громадяни. Ми очікуємо, що напередодні Великодня може повернутись близько 200 тисяч наших громадян», сказав він.

Стосовно черг на польському кордоні Дейнеко зауважив, що проблема полягала не в прикордонниках України, а у тому що черги накопичувались на польському боці. У найбільш активний день - 27 березня на вхід в Україну з Польщі було 22 тисячі громадян. Зазвичай, цей показник складає близько 4 тисяч осіб на добу. На даний момент українці, які перетинають держкордон у пішому порядку відсутні, сказав Дейнеко.

Як повідомлялося, 26 березня ДПСУ здійснила понад 27 тисяч пропускних операцій на кордоні, як на в’їзд так і на виїзд. Понад 18 тисяч - це громадяни України, які поверталися з-за кордону. Найбільша кількість людей накопичилася на польській ділянці у пунктах пропуску Ягодин, Краківець і Рава Руська. Ще більший наплив на кордоні був наступного дня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79502/

Следующая новость
Предыдущая новость

"Пурпурові вітрила" короткий зміст Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился" Доставка цветов в Киеве круглосуточно Широкий ассортимент качественных запчастей Казино Поинт Лото для азартных онлайн игр на сайте tankionlinehackclub.com

Публикации