На сайті Синоду Єпископів УГКЦ щоденно публікуватимуть роздуми Папи Франциска про Пресвяту Богородицю

03.05.2020 23:38 0

На сайті Синоду Єпископів УГКЦ щоденно публікуватимуть роздуми Папи Франциска про Пресвяту Богородицю

Упродовж травня на сайті Синоду Єпископів УГКЦ щоденно публікуватимуться короткі роздуми про Пресвяту Богородицю. Вони можуть стати нагодою для поглиблення духовного досвіду та молитовного життя; для духовенства — допомогою у підготуванні духовних наук для вірних, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Перші роздуми можна знайти за цим посиланням.

Слід відзначити, що цього року Папа Франциск написав до вірних листа з нагоди місяця, присвяченого особливій молитві до Пресвятої Богородиці, заохочуючи до проказування молитви на вервиці та запропонувавши дві окремі молитви.

«Дорогі браття й сестри, спільне споглядання обличчя Христа разом із серцем Марії, нашої Матері, ще більше згуртує нас в одну духовну родину та допоможе здолати це випробування. Я молитимуся за вас, особливо, за тих, які найбільше страждають, а ви, будь ласка, моліться за мене. Дякую і від щирого серця вас благословлю», — зазначив у своєму Листі до вірних Святіший Отець Папа Франциск.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80023/

Следующая новость
Предыдущая новость

Крымская епархия УПЦ подготовила фотовыставку о патриархах РПЦ Диваны современные, модульные, модные и необычные Что делать, когда подросток не хочет учиться Добавление отзывов в google maps Лучшие игровые аппараты 2017: побеждай онлайн!

Публикации