На карантин можуть закрити Іонинський монастир УПЦ МП у Києві

16.04.2020 17:29 0

На карантин можуть закрити Іонинський монастир УПЦ МП у Києві

Столична влада розглядає варіант закриття Іонинського монастиря УПЦ МП, де було виявлено випадки захворювання на коронавірус.

Про це сказав мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції, повідомляє Українська правда.

"Є випадки захворювань і в Іонинському монастирі. Там сьогодні працюють санітарні лікарі. І ми розглядаємо питання закриття його на карантин",- заявив він.

Щодо ситуації з Києво-Печерською Лаврою, яка вже закрита на карантин, Кличко повідомив, що ще 32 служителя святині перевіряють на коронавірус. У них медики взяли зразки на ПЛР-тести. Результати тестування мають бути 16 квітня.

У Києво-Печерській Лаврі тривають протиепідемічні заходи. Також медики контролюють стан хворих з легкою формою вірусу, які лікуються на самоізоляції на території Лаври. Усіх служителів оглядають щодня. За необхідності – госпіталізують.

За минулу добу в столиці ще у 32 киян підтвердили коронавірус, одна людина померла. Станом на 16 квітня у Києві вже 644 підтверджених випадки захворювання на COVID-19.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79767/

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальный праздник для вашего ребенка в JUMP PARK Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать Вдохновение Муранского стекла — виниловая плитка Tarkett Murano Беларусь не впустила из Украины главу Белорусской Автокефальной Православной Церкви Космолот онлайн — лотоматы и живое казино

Публикации