На Донеччині священники ігнорують заходи безпеки

29.04.2020 22:39 0

На Донеччині священники ігнорують заходи безпеки

У Святогірській лаврі, яка належить Українській Православній Церкві Московського Патріархату, продовжують ігнорувати заходи безпеки через поширення коронавіруса.

Ця Лавра, розташована в Донецькій області, є зараз єдиною в Україні, яку до сих пір не закрили на карантин, повідомляє ТСН.

Раніше були закриті Києво-Печерська і Почаївська лаври. Богослужіння в Лаврі проводять без масок, там також як і раніше проводять процедуру цілування ікон і докладення до хреста. Журналісти зайшли в храм як туристи, але дуже вирізнялися з-поміж місцевих, оскільки були одними з небагатьох, хто надів на обличчя маску.
На вході, який охороняють "козаки" журналістці відразу радять пов'язати на стегнах хустку і зняти "непотрібну" маску.
"Змушують, як поліція, то одягаємо, а так - ви бачите - всі без масок", - кажуть на вході.
Під час служби в приміщенні помітили близько двох сотень людей, які не дотримуються необхідної дистанції. До ікон прикладають маленьких дітей і навіть мова не йде ні про маски або рукавички, ні про дезінфекцію.
Намісник Святогорської лаври митрополит Арсеній свою паству заспокоює: "Один батюшка дуже цікаві слова сказав: "А що буде? - Ми всі помремо".
Місцева влада не бачить жодної проблеми в скупченні людей в лаврі, кажуть, тут живе 400 монахів і 200 переселенців.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/79976/

Следующая новость
Предыдущая новость

Эвакуация легковых машин в Киеве Последние новости чемпионата мира по биатлону Эффективное лечение наркомании в Харькове Информационный портал про Италию УКРИТА Как заработать с помощью онлайн казино Вулкан

Публикации