На Буковині вогонь знищив дерев’яну церкву – пам’ятку архітектури 1898 року

16.04.2020 2:29 0

На Буковині вогонь знищив дерев’яну церкву – пам’ятку архітектури 1898 року

Вночі 15 квітня 2020 року нещадний вогонь знищив пам’ятку архітектури – дерев’яну церкву Святої Параскеви 1898 року в с. Лукавці Вижницького району Чернівецької області.

Про це повідомили у Вижницькій РДА та Головному управлінні ДСНС України у Чернівецькій області, інформує сайт «Твоя Україна».

15 квітня о 3:38 год до Служби порятунку надійшло повідомлення від мешканців с. Лукавці Вижницького району про пожежу у церкві Святої Параскеви Сербської у цьому населеному пункті. На момент виявлення пожежі місцевими мешканцями, вогнем була охоплена практично вся споруда. На ліквідацію пожежі було направлено 20 вогнеборців та 7 одиниць техніки 4 державної пожежно-рятувальної частини м. Вижниця, місцеві пожежно-рятувальні підрозділи с.Лукавці, с.Берегомет Чернівецької області та смт Кути Івано-Франківської області.

Рятувальники зупинили поширення полум’я на підступах до поруч розташованої дзвіниці церкви і трапезної та врятували ці будівлі від вогню. Площа пожежі складала 650 кв.м. та врятувати саму церкву не вдалось, вогонь цілком її знищив.

Що стало причиною займання – наразі невідомо.

Дерев’яна церква Святої Параскеви збудована у 1898 році і була пам’яткою архітектури місцевого значення.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/extraordinary_situations/79741/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что такое биткоин майнер? Подними сокровища с морских глубин в казино Лавина! Природа вирусного гепатита С, комплексная терапия с применением индийских дженериков Мезотерапия лица и тела Азартные игры и ставки

Публикации