На Буковині у трьох священників виявили коронавірус

09.04.2020 8:49 0

У Чернівецькій області 7 квітня було зафіксовано 25 нових випадків зараження коронавірусом, серед них троє священнослужителів. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у Facebook, пише zaxid.net.

«На превеликий жаль, отримали також сьогодні підтвердження про те, що серед нововиявлених інфікованих наших земляків є також троє священнослужителів. Бажаємо якнайшвидшого одужання», – повідомив Осачук.

До якої конфесії належать інфіковані священники Осачук не уточнив.

За його словами, загальна чисельність хворих на Буковині від першого встановленого випадку вже складає 273 особи. За три тижні кількість інфікованих зросла у 90 разів.

Крім того, зазначив Осачук, у вівторок в Чернівецькій області ще 5 осіб одужали від коронавірусу. Таким чином, буковинські медики вилікували від COVID-19 уже 16 пацієнтів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79609/

Следующая новость
Предыдущая новость

Як вибрати якісний ортопедичний матрац Сейф – залог безопасности содержимого Перший в Україні пам’ятник воїнам Кримського ханства та їх українським союзникам встановлений на Чернігівщині Наращивание волос с помощью тресс Казино, в котором лучшие условия для игры!

Публикации