На Богослужінні в ПЦУ прозвучала «Молитва під час пошесті згубної (епідемії)»

19.04.2020 2:28 0

На Богослужінні в ПЦУ прозвучала «Молитва під час пошесті згубної (епідемії)»

У Велику суботу, 18 квітня 2020 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив вечірню з читанням 15-ти паремій (фрагментів із книг Старого Завіту) і Божественну літургію святителя Василія Великого у кафедральному храмі помісної Української Православної Церкви – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Йому співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, братія монастиря та запрошене духовенство.

Під час богослужіння лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Молитва під час пошесті згубної (епідемії)

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Пасхальне Богослужіння зі Свято-Михайлівського Золотоверхого кафедрального собору, яке очолює Митрополит Епіфаній, транслює 5 канал.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/79814/

Следующая новость
Предыдущая новость

Печать наклеек по хорошей цене Лучшие бонусные программы от казино Слот Азарт ждут вас! Туры в Испанию на Коста дель Соль Если хотите увидеть рай на земле – поезжайте на остров Бали Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты

Публикации