МЗС обурене через переслідування українських віруючих в Криму російськими окупантами

07.03.2020 14:58 0

МЗС обурене через переслідування українських віруючих в Криму російськими окупантами

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з вироками окупаційних російських «судів» у Криму, винесених громадянам України Сергію Філатову та Артему Герасимову за звинуваченнями в «організації діяльності екстремістської організації».

У порушення своїх міжнародно-правових зобов’язань, Росія як держава-окупант продовжує зловживати своїм законодавством на окупованій території Криму для переслідування громадян України за релігійною ознакою. Повідомляє Урядовий портал.

Так, 5 березня 2020 року підконтрольний РФ «джанкойський районний суд» засудив Сергія Філатова до 6 років позбавлення волі, а так званий «ялтинський міський суд» виніс рішення про накладення штрафу на Артема Герасимова у розмірі 400 тисяч російських рублів. Причиною переслідувань була названа приналежність обох громадян України до релігійної організації «Свідки Єгови», яка на легальних засадах діє на території України, включаючи Кримський півострів.

МЗС України вимагає від Російської Федерації припинити кримінальні переслідування українських громадян за безпідставними звинуваченням на релігійному ґрунті. «Закликаємо міжнародну спільноту звернути увагу на неправомірні рішення російських судів щодо громадян України і посилити політико-дипломатичний тиск на державу-агресора з метою припинення Росією порушень прав людини на території тимчасово окупованого Криму та відновлення територіальної цілісності України у міжнародно визнаних кордонах», — вимагають в уряді.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/freedom_of_conscience/79178/

Следующая новость
Предыдущая новость

Магазин электроники для ваших выгодных покупок Интернет-магазин автозапчастей фав Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Подача одного из самых популярных казино Лотерея Космолот - лучшие онлайн развлечения на ptclick.com.ua

Публикации