Мусульмани України заперечили підтримку ІДІЛ

29.05.2020 20:58 0

Духовне управління мусульман в Україні заперечує підтримку бойовиків "Ісламської держави" (ІДІЛ). А інциденти з їх затриманням на території країни несуть одиничний характер.

Про це заявив муфтій Духовного управління мусульман України УММА Саїд Ісмагілов, передає Depo.ua із посиланням на "РБК-Україна".

За його словами, в країні немає мусульманських громад, які підтримують ідеї ІДІЛ та бойовиків.

"Якщо навпаки, то нехай СБУ прямо їх назве. Річ у тому, що в Україні всі ці радикальні ідеї ІДІЛ та їй подібних не є популярними і поширеними", – зазначив Ісмагілов.

Він також наголосив, що бойовики, які переховуються в Україні, не відвідують публічні заходи і "залягають на дно".

"Вони ховаються і не відвідують релігійні заходи і заклади. Найчастіше вони, як і згаданий Аль Бара Шишані (затриманий в Україні бойовик, - ред.), переховауться в селах, де немає мусульман і мечетей", – додав Ісмагілов.

Водночас колишній заступник голови СБУ Віктор Ягунов вважає, що бойовики їдуть до України, оскільки тут "комфортні умови", легше отримати посвідку на проживання і є мусульманські громади, на які можна спертися".

Нагадаємо, Служба безпеки веде розслідування 11 кримінальних проваджень проти 9 бойовиків ІДІЛ в Україні. Вироки отримали вже четверо осіб.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/80396/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лас-Вегас: співробітники казино масово страйкують Реабилитационный центр в Киеве Ракетка для бадминтона Доставка цветов в Киеве круглосуточно Как оформить займ онлайн в Украине

Публикации