Мусульмани під стінами Міграційної служби у Києві вимагали вибачень за рейд правоохоронців

09.02.2020 9:59 0

Мусульмани під стінами Міграційної служби у Києві вимагали вибачень за рейд правоохоронців

Мусульмани 7 лютого мітингували під стінами Міграційної служби у Києві, вимагаючи вибачень за рейд правоохоронців, який стався 31 січня.

Тоді поблизу однієї з мечетей столиці силовики затримали 25 осіб, які виходили з будівлі після молитви. Пояснили рейд плановою перевіркою документів.

7 лютого близько двох десятків вірян з плакатами в руках годину чекали відповіді відомства. Втім, вони її не отримали. Заявили, впродовж тижня чекатимуть пояснень та вибачень керівництва міграційної служби.

"Ми сказали, що ми на наступну п'ятницю сюди запросимо уже не флешмоб проводити, а запросимо громадян України, усіх національностей і віросповідань на масштабний мітинг", – заявив голова Меджлісу Ріфат Чубаров.

Учасниця акції Вікторія каже: "У нас була перевірка незаконна під мечеттю людей, які прямували туди на молитву, їх перевіряли без будь-яких документів, що дають на це дозвіл". Про це інформує 5 канал.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/78829/

Следующая новость
Предыдущая новость

Переваги курортного селища Иконостас по индивидуальному заказу и коллекция готовых изделий Материнские платы: новые или б/у? Взять кредит онлайн в Украине П'ятидесятники України апробують нову навчальну програму для місіонерів

Публикации