Муфтій України зустрівся з послом Казахстану

28.05.2020 3:09 6

Муфтій України зустрівся з послом Казахстану

Верховний муфтій України шейх Ахмед Тамім 12 травня зустрівся з послом Республіки Казахстан в Україні та Молдові Дархані Калетаевим, який прийняв призначення в 2020 році, повідомляє ДУМУ.

Муфтій розповів про діяльність Духовного управління мусульман України, про історію та становлення багатонаціональної мусульманської громади. Він звернув увагу на те, що біля витоків утворення ДУМУ були представники і казахського народу.
«Ми, мусульмани багатонаціонального українського державотворення, і казахська діаспора - наша невід'ємна частина. Ми високо цінуємо спадщина великих мусульманських теологів Казахстану, які працювали для поширення добра і істинних знань. Духовне управління мусульман України прагне донести і зберегти цю велику спадщину для нинішнього і майбутніх поколінь, приділяє особливу увагу збереженню і розвитку національних культур народів, які проживають в Україні і традиційно сповідують Іслам», - сказав муфтій.
Сторони обговорили перспективи співпраці особливо в сфері релігійної освіти, організації єдиної освітньої системи на основі вчення предків.

Верховний муфтій побажав Послу Казахстану в Україні успіхів в роботі, а також розвитку і зміцнення взаємин між Україною і Казахстаном. Сторони також привітали один одного зі Священним для кожного мусульманина місяцем – Рамадан.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/80366/

Следующая новость
Предыдущая новость

Музыка группы Король и Шут Бесплатный англо-русский переводчик онлайн Большой выбор ароматных церковных благовоний Готувати смачно просто і зручно Экскурсия по Санкт-Петербургу. Старейшие храмы Питера.

Публикации