Муфтій Саід Ісмагілов закликав мусульман молитися вдома, бо життя важливіше, ніж спільна молитва

13.04.2020 13:49 0

Муфтій Саід Ісмагілов закликав мусульман молитися вдома, бо життя важливіше, ніж спільна молитва

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Шейх Саід Ісмагілов закликав мусульман до завершення спалаху інфекції не піддавати себе ризику, не відвідувати мечеті та інші релігійні установи, та молитись вдома, дотримуючись норм карантину. Життя та здоров’я людей є важливішими, ніж спільні молитви в часи поширення хвороб, - наголосив він.

«Мусульманський світ не вперше стикається з вірусними епідеміями, достатньо згадати, що в 19-му столітті ціла серія епідемій чуми та холери призвела до того, що по декілька років поспіль не здійснювався Хадж у Священну Мекку.

Карантинні заходи довели свою ефективність ще за часів пророка Мухаммада (мир йому!), що сказав: «Якщо ви дізнаєтесь, що десь з’явилась чума, то не їдьте туди, а якщо ви вже опинились там, то не виїжджайте звідти».

Мусульманам не просто дозволено, а є навіть обов’язковим у разі поширення інфекційних хвороб молитися вдома, та не відвідувати мечеті навіть у Священний місяць Рамадан.

Тому в більшості мусульманських країн зараз мечеті зачинені, і впроваджений жорсткий карантин, щоб люди молились вдома, і не поширювали хворобу, збираючись разом, в тому числі й в культових спорудах. Це абсолютно дозволена та прийнятна норма з точки зору ісламського богослов’я, адже життя та здоров’я людей є важливішими, ніж спільні молитви в часи поширення хвороб.

Тому закликаю вас, шановні браття і сестри, до завершення спалаху інфекції, не піддавати себе ризику, не відвідувати мечеті та інші релігійні установи, та молитись вдома, дотримуючись норм карантину», - йдеться у зверненні муфтія, яке поширило Радіо Свобода.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/islam/79691/

Следующая новость
Предыдущая новость

Создание сайтов под ключ. Основные особенности Отопительные приборы для каждого дома Дизайн интерьера в кафе и ресторанах Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Современный и амбициозный ресторан Принада на Оболони

Публикации