Монастир, який відвідав Лукашенко на Великдень, зачинили на карантин

29.04.2020 12:08 0

Монастир, який відвідав Лукашенко на Великдень, зачинили на карантин

У монастирі в селі Малі Ляди, який відвідав президент Білорусі Олександр Лукашенко з сином Миколою на Великдень, повідомили про коронавірус.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на білоруську "Радіо Свободу".

Начальник інформаційного відділу Білоруської Православної Церкви Сергій Лєпін підтвердив, що монастир перебуває на карантині, оскільки там є люди з підтвердженим COVID-19.

"Але скільки (випадків захворювання, - Ред.) - я не знаю. За додатковою інформацією звертайтеся в Ляденський монастир", - сказав він.

У монастирі ж цю інформацію не підтверджують. Спікер Борисівської єпархії Ігор Васко зазначив, що пацієнтів з коронавірусом у монастирі не було.

"А те, що монастир закритий для паломників, так воно і є. Це пов'язано зі складною епідеміологічною ситуацією", - сказав він, додавши, що всі 20 мешканців монастиря залишаються на місці і виконують свої обов'язки.

19 квітня на Великдень монастир відвідав Лукашенко, після чого заявив, що виступає проти закриття храмів і введення карантину.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79973/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин Промышленные и пищевые заливные формы из силикона Тренажеры для повсеместного использования Портал для яркого и незабываемого отдыха

Публикации