Монастир УПЦ МП під Тернополем тримає в страху все село

06.02.2020 8:40 9

Монастир УПЦ МП під Тернополем тримає в страху все село

Жителі села Малі Підгайці в Тернопільській області стурбовані тим, що відбувається в чоловічому монастирі УПЦ МП. Вони стверджують, що більшість людей, які живуть в самому монастирі та біля нього – це люди з кримінальним минулим, засуджені, повідомляє РБК-Україна.

Крім того, один зі священників цього монастиря зараз відбуває умовний термін за незаконне зберігання зброї.

Монастир в Малих Підгайцях існує з XVII століття, і він розташований в самому центрі села. Як кажуть у місцевій сільраді, справжніх ченців там всього кілька осіб, а от інші його мешканці – люди вельми підозрілі.

"Дуже багато скарг від жителів Малі Підгайці про те, що ходять люди з підозрілою зовнішністю, і вони бояться їх. Вони можуть бути напідпитку або неадекватні", - розповів у коментарі ТСН сільський голова Петро Максимлюк.

Монахи викупили поруч з монастирем кілька будинків і там живуть чоловіки, які нібито допомагають по господарству. Однак у сільраді підозрюють, що там ховаються люди з сумнівною біографією.

"До нас неодноразово зверталися з поліції з конкретними прізвищами людей, вони приходили сюди, і ці люди тут знаходилися", - додав Максимлюк.

Одна з місцевих мешканок розповіла, що її брата побили чоловіки, які проживають в монастирі. Вона була свідком звірячої розправи, але в поліції вони потім нічого не добилися.

Отець Філадельф, священник цього монастиря, був засуджений на три роки умовно за зберігання гвинтівки, а за ще одну – отримав адміністративне покарання. Також відомо, що при обшуку в нього були виявлені набої та вибухівка. Як розповіли в поліції Тернопільської області, священнослужитель придбав зброю у невідомого чоловіка і просто його зберігав.

Ігумен монастиря Герман Вельков телефоном розповів журналістам, що о. Філадельф покаявся і молиться. Він назвав чоловіків, які живуть при монастирі, послушниками та зазначив, що вони не створюють нікому проблем.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/78791/

Следующая новость
Предыдущая новость

СТО для вашего автомобиля Комплексный подход к решению проблем со здоровьем Самый большой выбор напольных покрытий со скидками Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов Важность утвари для восприятия церкви

Публикации